Дружина: Луценко ще й досі в реанімації, його стан - середньої тяжкості

12.01.2014 08:10

Дружина: Луценко ще й досі в реанімації, його стан - середньої тяжкості

Стан здоров'я екс-міністра внутрішніх справ України, лідера руху "Третя Українська республіка" Юрія Луценка, потерпілого під час конфлікту між силовиками та активістами біля будівлі Святошинського РВВС, який перебуває в реанімації, середньої тяжкості, повідомила його дружина Ірина Луценко. "Стан середньої тяжкості, такий попередній висновок лікарів" , - заявила вона.

Стан здоров'я екс-міністра внутрішніх справ України, лідера руху "Третя Українська республіка" Юрія Луценка, потерпілого під час конфлікту між силовиками та активістами біля будівлі Святошинського РВВС, який перебуває в реанімації, середньої тяжкості, повідомила його дружина Ірина Луценко, пише "Інтерфакс".

"Стан середньої тяжкості, такий попередній висновок лікарів", - заявила вона на прес-конференції в суботу, 11 січня.

"Діагноз такий: закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, рвана рана, яку зашили, три гематоми підшкірних - підкреслюю, не внутрішньочерепних, також удари і синці", - розповіла Луценко.

За її словами, Луценко зараз "у трохи розкоординованому стані", але розмовляти може.

Луценко зазначила, що її чоловік і досі в реанімації і буде там орієнтовно ще кілька днів.

Вона також повідомила, що до Луценка приходили слідчі з прокуратури, щоб взяти свідчення, проте лікарі забороняють будь-кому спілкуватися з ним, окрім неї.

При цьому Луценко спростувала інформацію, яка раніше з'явилася в інтернеті, про те, що у чоловіка дуже тяжкий стан, зокрема відмовили нирки. За її словами, у Луценка травмована тільки голова.

Вона розцінює поширення такої інформації як "нагнітання ситуації в суто політичному полі", з метою викликати санкції з боку міжнародного співтовариства.

У свою чергу адвокат Луценка Ігор Фомін повідомив, що кримінальне провадження за фактом заподіяння тілесних ушкоджень екс-міністру було відкрито з ініціативи прокуратури.

За його словами, сторона Луценка ніяких заяв до правоохоронних органів подавати не буде: "Ми звернень подавати не будемо".

Нагадаємо, вночі проти суботи, 11 січня, на проспекті Перемоги в Києві, де активісти Автомайдану блокували автобуси з бійцями "Беркута", постраждав Луценко.

"Беркутівці" раптово почали нещадно бити його по голові... Розбили на обличчі окуляри. Він упав, знепритомнів, тільки тоді вони перестали його бити" , - повідомила Ірина Луценко. За її словами, екс-міністру було завдано близько десяти ударів кийками.

Луценко госпіталізований в одну із столичних клінік після цієї сутички.

За повідомленнями про застосування сили працівниками "Беркут" біля Києво- Святошинського суду, а також щодо отримання тілесних ушкоджень громадянином Луценком на проспекті Перемоги, 109, прокуратура Києва почала кримінальне провадження за статтею "Перевищення службових повноважень".

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus