ДСНС попереджає: Україну очікують зливи зі снігом, шторми й паводки

12.10.2016 21:00

ДСНС попереджає: Україну очікують зливи зі снігом, шторми й паводки

Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) застерігає, що 12-13 жовтня в Україні очікується зміна погодних умов. У зв'язку із очiкуваними сильними опадами 12-13 жовтня очiкується пiдйом рiвнiв води на рiчках басейну Прута та Сiреті, Сяну, Днiстра, на притоках Днiстра. Рівень води може піднятися до 1,5 метра.

Державна служба з надзвичайних ситуацій (ДСНС) застерігає, що 12-13 жовтня в Україні очікується зміна погодних умов.

Про це йдеться у повідомленні відомства у середу 12 жовтня на сторінці у соцмережі Facebook.

"13 жовтня вночі у Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Київській областях місцями сильний, у Чернівецькій області дуже сильний дощ з мокрим снігом; вночі у центральних та південних, вдень у східних, Дніпропетровській, Полтавській областях сильні, вночі та вранці на Вінниччині і Кіровоградщині дуже сильні дощі; в Україні пориви вітру 15-20 м/с, вночі в Приазов'ї 25 м/с", - вказується у повідомленні.

Також 13 жовтня на акваторії Чорного моря висота хвиль 30-40 дм, на акваторії Азовського моря пориви вітру 25-27 м/с та висота хвиль 15-20 дм.

У зв'язку із очiкуваними сильними опадами 12-13 жовтня очiкується пiдйом рiвнiв води на рiчках басейну Прута та Сiреті, Сяну, Днiстра, на притоках Днiстра.

Рівень води може піднятися до 1,5 метра.

Також у ДНСН повідомили, що 13 жовтня в Київській області та місті Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с; вночі у південних районах області сильний дощ місцями з мокрим снігом.

Як повідомлялося, через негоду в Одесі загинули двоє людей - жінка і чоловік померли через повалені дерева та гілля. Наразі в лікарнях залишається три людини, ще одного з потерпілих медики відпустили додому.

В одеській Аркадії через сильний вітер впав будівельний кран. У селі Новосільське Ренійського району Одеської області 53 приватних домогосподарства виявилися затопленими в результаті дощу. Окрім того, очевидці в соціальних мережах повідомляють, що біля причалу на Одеському морському вокзалі через шторм затонула приватна яхта "Artemida".

У Києві оголосили штормове попередження.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus