Дутерте обматюкав ЄС після заклику Європарламенту припинити масові вбивства наркоторговців

21.09.2016 18:03

Дутерте обматюкав ЄС після заклику Європарламенту припинити масові вбивства наркоторговців

Президент Філіппін Родріго Дутерте вилаявся на адресу Європейського Союзу після того, як Європарламент закликав філіппінський уряд "покласти край" вбивствам підозрюваних у контрабанді наркотиків. Він сказав, що вони намагаються "загладити провину" за свої гріхи і "почуття провини" за те, що в минулому окуповували інші країни.

Президент Філіппін Родріго Дутерте вилаявся на адресу Європейського Союзу після того, як Європарламент закликав філіппінський уряд "покласти край" вбивствам підозрюваних у контрабанді наркотиків.

Про це повідомляє Al Jazeera.

Європарламент минулого тижня закликав до суворого контролю порушень прав людини на Філіппінах після публічних заяв Дутерте про його "війну з наркотиками".

З 30 червня, коли Дутерте вступив на посаду, більш як 3500 людей було вбито в ході поліцейських операцій і нападів, скоєних невідомими особами.

Дутерте назвав країни ЄС лицемірами, які "мають нахабство засуджувати мене". Він сказав, що вони намагаються "загладити провину" за свої гріхи і "почуття провини" за те, що в минулому окуповували інші країни. "Я прочитав осуд Європейського Союзу. Я кажу їм: Fuck you", - сказав Дутерте філіппінською та англійською мовами, виступаючи перед місцевими підприємцями.

"Повторюю, Fuck you!", - сказав Дутерте і підняв праву руку та середній палець під оплески глядачів.

Дутерте й раніше дозволяв собі подібні вислови на адресу світових лідерів. Він назвав президента США Барака Обаму, який вважає філіппінську антинаркотичну кампанію надто жорстокою, "сином повії".

Крім цього, він обізвав "дурнем" генерального секретаря ООН Пан Гі Муна, який також висловив тривогу з приводу порушення прав людини на Філіппінах.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus