Два нардепа просять НАБУ перевірити е-декларації деяких своїх колег - Ситник

05.11.2016 16:00

Два нардепа просять НАБУ перевірити е-декларації деяких своїх колег - Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що народні депутати від "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук та Сергій Лещенко просять НАБУ перевірити електронні декларації деяких своїх колег по парламенту. Про це він сказав під час відкритої дискусії на тему: "Особливості діяльності НАБУ та міжнародний досвід боротьби з корупцією".

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що народні депутати від "Блоку Петра Порошенка" Світлана Заліщук та Сергій Лещенко просять НАБУ перевірити електронні декларації деяких своїх колег по парламенту. Про це він сказав під час відкритої дискусії на тему: "Особливості діяльності НАБУ та міжнародний досвід боротьби з корупцією", передає УНІАН.

"Зараз звернень поки що не дуже багато. Станом на вчора два народні депутати написали звернення на своїх колег, як зазвичай це робиться, і один народний депутат написав заяву щодо самого себе, щоб його перевірили", - сказав Ситник.

Він уточнив, що до НАБУ особисто звернувся позафракційний народний депутат В’ячеслав Константіновський з проханням перевірити його декларацію.

Разом з тим Ситник не уточнив, декларації яких саме депутатів просять перевірити Заліщук та Лещенко.

Нещодавно Лещенко просив НАЗК перевірити декларацію президента Петра Порошенка, який нібито не задекларував будинок в Іспанії та коштовні твори мистецтва. Відповідний запит Лещенка як народного депутата під час засідання Ради зачитала перший віце-спікер Ірина Геращенко.

Нагадаємо, 30 жовтня о 00.00 завершився перший етап подання електронних декларацій для суб'єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus