Дядько екс-голови ДУСі задекларував приватну церкву в рідному райцентрі

28.10.2016 19:00

Дядько екс-голови ДУСі задекларував приватну церкву в рідному райцентрі

Нардеп задекларував три земельні ділянки, дев'ять недобудов, дві квартири, два гаража, житловий будинок й кімнату. До всього іншого Матвієнко вказує, що є власником будівлі храму Успіння Пресвятої Богородиці загальною площею 40,9 кв.м. в рідному для нього містечку Бершадь на Вінниччині.

Один з найбільш відомих та впливових вінницьких політиків, заступник голови парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Анатолій Матвієнко вніс до своєї електронної декларації приміщення храму Пресвятої Богородиці у Вінницькій області.

Нардеп задекларував три земельні ділянки, дев'ять недобудов, дві квартири, два гаража, житловий будинок й кімнату.

До всього іншого Матвієнко вказує, що є власником будівлі храму Успіння Пресвятої Богородиці загальною площею 40,9 кв.м. в рідному для нього містечку Бершадь на Вінниччині.

Фотографію храму з посиланням на місцевих журналістів публікує "Четверта влада".

Нагадаємо, Матвієнко був останнім в історії першим секретарем ЦК Комсомолу України (1989 -1991). Пізніше очолював Вінницьку ОДА, перебував в опозиції до Кучми.

За президента Віктора Ющенка певний час керував урядом Автономної Республіки Крим, був заступником голови Секретаріату президента України.

Вперше до Верховної Ради обирався від Комуністичної партії (1990-1994).

Зауважимо, що голова Державного управління справами (ДУСя) у 2014-2015 роках Сергій Березенко вважається креатурою Матвієнка й доводиться йому небожем. Під час скандальних виборів на 205-му окрузі у Чернігові, за результатами яких Березенко вперше пройшов до парламенту, обійшовши дніпропетровського політика та підприємця Геннадія Корбана, Матвієнка особисто відвідував округ. Його навіть звинувачували у нібито нападі на співробітника соціологічної служби "New Image Marketing Group", яка займалася екзит-полом на виході з виборчих дільниць.

За даними з офіційного сайту ВР, на момент останнього обрання нардепом Матвієнко обіймав посаду радник голови наглядової ради ТОВ "Аграрний Холдинг Авангард", який належить Олегу Бахматюку, й працював над докторською дисертацією з права у Національній академії наук.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus