Джихадистів намагаються викинути із сирійського міста, де має відбутися "остання битва"

04.10.2016 08:00

Джихадистів намагаються викинути із сирійського міста, де має відбутися "остання битва"

Військові сирійській опозиції за підтримки Туреччини і міжнародної коаліції наблизилися до містечка Дабік, що має стратегічне значення для "Ісламської Держави". Згідно зі словами лідера сирійської опозиції, у військових був план впродовж 48 годин захопити місто, але бойовики ІДІЛ замінували околиці.

Військові сирійській опозиції за підтримки Туреччини і міжнародної коаліції наблизилися до містечка Дабік, що має стратегічне значення для "Ісламської Держави".

Про це у понеділок 3 жовтня повідомляє Reuters.

"Повстанські групи Вільної сирійської армії (ССА) просувалися на південь територією Ісламської Держави в операції за підтримки Туреччини з 24 серпня, і за останні дні зайняли села в околицях Дабіка", - зазначається в повідомленні.

Також, згідно зі словами лідера сирійської опозиції, у військових був план впродовж 48 годин захопити місто, але бойовики ІДІЛ замінували околиці.

Містечко Дабик, що на північному сході від Алеппо, має стратегічне значення для ісламістів, оскільки в їх апокаліптичному пророцтві зазначається, що саме там має відбутися фінальна битва між мусульманами і "невірними".

Раніше сьогодні у Генштабі ЗС Туреччини заявили, що з моменту початку операції "Щит Євфрату", 24 серпня, сили сирійської опозиції забезпечили контроль над 960 кв. км територій країни.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus