Екс-міністр оборони Канади отримав орден від України

27.10.2016 08:00

Екс-міністр оборони Канади отримав орден від України

"Отримати таке визнання – велика честь. Я завжди пишався підтримкою України, яка довгий час була аутсайдером світової історії, але яка постає із великою надією на майбутнє, завдячуючи жертвам героїв Майдану", - сказав Кенні. Він додав, що пишається своєю участю у організації канадської допомоги Україні.

Колишній міністр оборони Канади Джейсон Кенні отримав від України орден "За заслуги" ІІІ ступеня. Церемонія нагородження відбулася під час візиту посла України в Канаді Андрія Шевченка до провінції Альберта, прем’єром якої намагається стати Кенні, передає Укрінформ.

"Отримати таке визнання – велика честь. Я завжди пишався підтримкою України, яка довгий час була аутсайдером світової історії, але яка постає із великою надією на майбутнє, завдячуючи жертвам героїв Майдану", - сказав Кенні.

Він додав, що пишається своєю участю у організації канадської допомоги Україні. "Я пишаюся роллю, яку відіграв у офіційному визнанні Канадою Голодомору геноцидом українського народу, у наших дипломатичних зусиллях із захисту незалежності України від незаконного вторгнення Владіміра Путіна та у розгорненні канадської військової місії, покликаної краще навчити та обладнати хоробрих українців для захисту власної країни", - наголосив колишній міністр.

Посол Андрій Шевченко уточнив, що саме під час перебування Кенні на посаді міністра оборони Канади, Оттава ухвалила рішення про передачу Україні тисяч комплектів військової форми, запуск тренувальної місії та обмін супутниковими зображеннями. "Канадець із великим українським серцем! Він потужно відстоював право України на свободу та справедливість",- наголосив Шевченко.

Нагадаємо, в липні президент України Петро Порошенко нагородив заступника Генерального секретаря НАТО Олександра Вершбоу орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus