Екс-прем'єр-міністр Ізраїлю Шарон при смерті, повідомили лікарі

10.01.2014 13:08

Екс-прем'єр-міністр Ізраїлю Шарон при смерті, повідомили лікарі

Представники ізраїльського медичного центру "Шиба" заявили, що стан колишнього прем'єр-міністра країни Аріеля Шарона, який з 2006 року перебуває в комі, різко погіршився - він на порозі смерті. Про погіршення стану політика стало відомо напередодні ввечері, за ніч жодних відомостей від лікарів про зміни у здоров'ї Шарона не надходило.

Представники ізраїльського медичного центру "Шиба" заявили, що стан колишнього прем'єр-міністра країни Аріеля Шарона, який з 2006 року перебуває в комі, різко погіршився - він на порозі смерті. Про погіршення стану політика стало відомо напередодні ввечері, за ніч жодних відомостей від лікарів про зміни у здоров'ї Шарона не надходило, повідомляє NEWSru.co.il.

До центру "Шиба", розташованому в місті Рамат-Гані, неподалік Тель-Авіва, прибули сини Шарона - Гілад і Омрі, а також друзі й родичі екс-прем'єра. Перші шпальти провідних ізраїльських газет у п'ятницю присвячені Шарону.

Вперше про те, що стан колишнього прем'єр-міністра, який вісім років тому впав у кому, погіршився, представники лікарні повідомили 1 січня. Зазначалося, що у пацієнта відмовили нирки, і це призвело до проблем з іншими внутрішніми органами.

Наступного дня стало відомо, що сім'я вирішила не продовжувати лікування Шарона, проте він залишається підключеним до апаратів, що підтримують життя. Професор Зеєв Ротштейн, який керує лікуванням Шарона, заявив, що 85-річний політик перебуває в критичному стані.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus