Екс-прем'єр Великої Британії Блер не виключає повернення в політику

07.10.2016 16:00

Екс-прем'єр Великої Британії Блер не виключає повернення в політику

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Тоні Блер припустив можливість того, що буде знову брати участь в політичному житті країни. "Це поки що залишається відкритим питанням", - сказав Блер. "Я не знаю, чи зможу я знайти для себе підходящу роль (в політиці - ред.). На даний момент я хотів би розкрити тільки частину інформації щодо свого становища", - додав Блер.

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Тоні Блер припустив можливість того, що буде знову брати участь в політичному житті країни, передає "Інтерфакс-Україна".

"Це поки що залишається відкритим питанням", - сказав Блер в інтерв'ю журналу "Есквайр".

"Я не знаю, чи зможу я знайти для себе підходящу роль (в політиці - ред.). На даний момент я хотів би розкрити тільки частину інформації щодо свого становища", - додав Блер.

За словами Блера, громадськість Великої Британії зіткнулася з суперечностями між "ультралівою" лейбористською партією і консервативним урядом щодо питання виходу Великої Британії зі складу ЄС.

"Це трагедія для Великої Британії, коли консервативний уряд виступає за рішучий вихід з Євросоюзу, а лейбористська партія підтримує політичні методи, які повертають нас у 60-ті роки", - сказав екс-прем'єр.

За словами Блера, він має намір захищати центристські політичні позиції, яких дотримується.

Блер обіймав посаду прем'єр-міністра з 1997 по 2007 роки. Пізніше він працював у сфері політичного і фінансового консалтингу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus