Екс-тренер збірної України потрапив під обстріл біля Мар'їнки

20.10.2016 10:00

Екс-тренер збірної України потрапив під обстріл біля Мар'їнки

"Хлопцям довелося спішно покинути околиці населеного пункту. На питання, як почуває себе Мирон Богданович після такої пригоди, гуру вітчизняного футболу пожартував своєю улюбленою фразою "та то таке". Прикордонники в захваті від спілкування з Мироном Богдановичем. Кажуть, такого щирого патріота ще потрібно пошукати", - повідомили у ДПСУ.

Бойовики здійснили кулеметний обстріл контрольного посту на КПВВ "Мар`їнка". Про це 20 жовтня повідомили у Держприкордонслужбі України.

"19 жовтня, коли на КПВВ "Мар`їнка" пропускні операції уже завершилися, російсько-терористичні війська здійснили кулеметний обстріл контрольного посту. Вогонь по позиціях прикордонників вони вели з населеного пункту Олександрівка на тимчасово непідконтрольній території", - зазначили у ДПСУ.

Ніхто з українських захисників не постраждав, прикордонники у відповідь вогонь не відкривали.

Прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян у Facebook також зазначив, що під обстріл сепаратистів біля Мар'їнки потрапив колишній головний тренер "Дніпра" та збірної України Мирон Маркевич.

"Мирон Маркевич гостює у прикордонників на передовій. Під час перебування на Мар'їнці, український тренер фактично потрапив під обстріл російсько-терористичних військ"- зазначив прикордонник.

"Хлопцям довелося спішно покинути околиці населеного пункту. На питання, як почуває себе Мирон Богданович після такої пригоди, гуру вітчизняного футболу пожартував своєю улюбленою фразою "та то таке". Прикордонники в захваті від спілкування з Мироном Богдановичем. Кажуть, такого щирого патріота ще потрібно пошукати", - написав Слободян.

Зазначимо, обстріли заважають відкриттю нових пунктів пропуску, хоча трафік на Донбасі постійно зростає.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus