Експерти зафіксували зниження потужності урагану "Меттью" до 1-ї мінімальної категорії

08.10.2016 21:00

Експерти зафіксували зниження потужності урагану "Меттью" до 1-ї мінімальної категорії

Національний центр ураганів США знизив потужність урагану "Меттью" до 1-ї категорії. Шторм був приблизно в 20 милях (35 км) на північний схід від Чарльстона, штат Південна Кароліна, рухаючись на північний схід 12 миль в годину (19 км на годину). Згідно з повідомленням, в центрі зафіксували максимально постійний вітер "Меттью" на рівні 85 миль в годину (140 км на годину).

Національний центр ураганів США знизив потужність урагану "Меттью" до 1-ї категорії, повідомляє Reuters.

Шторм був приблизно в 20 милях (35 км) на північний схід від Чарльстона, штат Південна Кароліна, рухаючись на північний схід 12 миль в годину (19 км на годину).

Згідно з повідомленням, в центрі зафіксували максимально постійний вітер "Меттью" на рівні 85 миль в годину (140 км на годину).

За шкалою Саффіра-Сімпсона 1-а категорія є мінімальною.

Нагадаємо, руйнівний ураган "Метью" забрав життя 900 осіб.

На південно-східному узбережжі США почалися повені. Близько 800 тисяч будинків в штаті Флорида залишилися без електрики. Особливо постраждали міста Сент-Огастін і Джексонвілл.

При цьому сила урагану в п'ятницю, 7 жовтня, трохи зменшилася. Його категорія була знижена на один щабель - з 4 до 3. Фахівці Національного центру зі спостереження за ураганами проте вважають, що не можна недооцінювати ситуацію.

Президент США Барак Обама ввів режим надзвичайного стану у Флориді, Південній Кароліні , Північній Кароліні і Джорджії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus