Епідемію грипу очікують наприкінці грудня

19.10.2016 11:00

Епідемію грипу очікують наприкінці грудня

"З жовтня циркулюють всі збудники гострих респіраторних вірусних інфекцій, і через погодні умови реалізується повітряно-крапельний шлях передачі в закритих приміщеннях. Необхідна ізоляція хворих за наявності початкових симптомів, також профілактика і вакцинація. Вакцини мають бути в Україні наприкінці жовтня, за даними МОЗ", - заявив керівник Головного управління Держспоживслужби в Києві Олег Рубан.

Максимальна циркуляція збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій очікується наприкінці грудня. Про це заявив керівник Головного управління Держспоживслужби в Києві Олег Рубан, передає телеканал "112 Україна".

"У цьому році циркулюватиме три штами, як прогнозувала Всесвітня організація охорони здоров'я. Максимальна циркуляція збудників почнеться в кінці грудня", - сказав він.

"З жовтня циркулюють всі збудники гострих респіраторних вірусних інфекцій, і через погодні умови реалізується повітряно-крапельний шлях передачі в закритих приміщеннях. Необхідна ізоляція хворих за наявності початкових симптомів, також профілактика і вакцинація. Вакцини мають бути в Україні наприкінці жовтня, за даними МОЗ", - додав чиновник.

Нагадаємо, в минулому епідеміологічному сезоні від ускладнень після захворювання на грип померло близько 400 осіб.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus