Ердоган назвав Німеччину "важливим притулком для тероризму"

03.11.2016 19:00

Ердоган назвав Німеччину "важливим притулком для тероризму"

"У нас немає жодних очікувань від Німеччини, але ви будете засуджені історією за підбурювання до тероризму... Німеччина стала важливим притулком для тероризму", - заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган. Він звинуватив Берлін у підтримці прихильників Фетхуллаха Ґюлена. За словами Ердогана, Німеччина прихистила членів Робітничої партії Курдистану і Революційної народної визвольної партії-фронту.

Німеччина стала важливим притулком для терористів. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час свого виступу в Анкарі, передає Reuters.

"У нас немає жодних очікувань від Німеччини, але ви будете засуджені історією за підбурювання до тероризму... Німеччина стала важливим притулком для тероризму", - повідомив Ердоган.

Він звинуватив Берлін у підтримці прихильників турецького проповідника Фетхуллаха Ґюлена.

За словами Ердогана, Німеччина прихистила членів Робітничої партії Курдистану і Революційної народної визвольної партії-фронту, які в Туреччині визнано забороненими.

Нагадаємо, уряд Туреччини звинувачує мусульманського проповідника Фетхуллаха Ґюлена, який проживає у США, в організації невдалої спроби військового перевороту у липні цього року і розпочав широкомасштабну операцію проти його послідовників.

Прихильники Ґюлена при цьому відкинули причетність до заколоту, назвавши звинувачення на свою адресу "вкрай безвідповідальними". У серпні Туреччина направила до США запит на екстрадицію Ґюлена.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus