Ердоган вимагає від ЄС безвіз у жовтні і рішення щодо членства в ЄС

02.10.2016 22:00

Ердоган вимагає від ЄС безвіз у жовтні і рішення щодо членства в ЄС

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що ЄС не хоче виконувати свої обіцянки, хоча Туреччина вже давно готова до введення безвізового режиму і членства в ЄС. Ердоган звинуватив 28 держав блоку в тому, що вони не виконують своїх обіцянок щодо міграційної угоди. За його словами, ЄС повинен зробити вибір щодо того, йти одним шляхом з Туреччиною.

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що ЄС не хоче виконувати свої обіцянки, хоча Туреччина вже давно готова до введення безвізового режиму і членства в ЄС.

Про це повідомляє Daily Sabah.

"Якщо ЄС хоче зробити Туреччину повноправним членом, то ми готові. Але вони повинні знати, що ми підійшли до завершення гри", - сказав він.

Ердоган звинуватив 28 держав блоку в тому, що вони не виконують своїх обіцянок щодо міграційної угоди.

"Введення безвізового режиму для громадян Туреччини має вступити в силу в цьому місяці. Коли ми подивимося на заяви, які звучать з Союзу, то ми бачимо, що життєво важливі питання для Туреччини, такі як війна з терором, намагалися перетворити в попередню умову щодо цього процесу ", - сказав він.

За його словами, ЄС повинен зробити вибір щодо того, йти одним шляхом з Туреччиною.

"Той факт, що наша країна чекає біля дверей (ЄС - ред.) Вже протягом 53 років показує їхнє ставлення до нас", - додав Ердоган.

Нагадаємо, раніше Ердоган заявив, що Європейський Союз не дотримав своїх зобов'язань перед Туреччиною щодо угоди по врегулюванню міграційного кризи.

Європейський Союз продовжить співпрацю з Туреччиною в питаннях запровадження безвізового режиму для турецьких громадян і поліпшення функціонування митного союзу між двома сторонами.

Раніше в Анкарі заявили, що Туреччина може призупинити дію всіх своїх двосторонніх угод з Європейським Союзом, в тому числі по митному союзу і реадмісію мігрантів, якщо ЄС продовжить свою політику "подвійних стандартів" в переговорах.

У свою чергу, в ЄС попередили, що повернення смертної кари припинить всі переговори про приєднання Туреччини до Євросоюзу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus