Ердогана попереджали про можливий путч ще в 2004 році

20.10.2016 08:00

Ердогана попереджали про можливий путч ще в 2004 році

Генерал у відставці Хільмі Озкок повідомив у парламентський комітет з розслідування перевороту, який провалився, що уряд Ердогана був попереджений про мережу Гюлена під час засідання Ради національної безпеки у 2004 році. Він також повідомив комітет, що на той момент було складено план дій проти руху Гюлена, але нічого особливого зроблено не було.

Колишній турецький військовий начальник заявив, що уряд Туреччини попереджали про рух мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена ще в 2004 році, повідомляє АР.

Генерал у відставці Хільмі Озкок повідомив у парламентський комітет з розслідування перевороту, який провалився, що уряд Реджепа Ердогана був попереджений про мережу Гюлена під час засідання Ради національної безпеки у 2004 році.

Він також повідомив комітет, що на той момент було складено план дій проти руху Гюлена, але нічого особливого зроблено не було.

Нагадаємо, уряд Туреччини звинувачує мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена в організації невдалої спроби військової перевороту у липні цього року і розпочав широкомасштабну операцію проти його послідовників.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus