ЄС хоче зобов'язати домовласників оснащувати всі нові будинки системою зарядки електромобілів

19.10.2016 00:00

ЄС хоче зобов'язати домовласників оснащувати всі нові будинки системою зарядки електромобілів

Кожен новий житловий будинок в Європейському союзі в майбутньому повинен бути оснащений системою зарядки електромобілів, такі поправки в законодавство має намір внести Європейська комісія. Вартість такої зарядної станції, за оцінкою комісії, може досягати 75 тисяч євро. Згідно з планами ЄК, невеликі будинки і будівлі повинні мати щонайменше точку виходу відповідних кабелів.

Кожен новий житловий будинок в Європейському союзі в майбутньому повинен бути оснащений системою зарядки електромобілів, такі поправки в законодавство має намір внести Європейська комісія, пише німецький журнал Spiegel із посиланням на новий проект поправок щодо підвищення енергоефективності в країнах ЄС, передає NEWSru.com.

Вартість такої зарядної станції, за оцінкою комісії, може досягати 75 тисяч євро.

Згідно з планами ЄК, невеликі будинки і будівлі повинні мати щонайменше точку виходу відповідних кабелів. У більших споруд кожне десяте місце для паркування необхідно оснастити станцією підзарядки, передає " Интерфакс".

Нові правила планується поширити як на будинки, що будуються, так і на об'єкти, що підлягають капітальному ремонту. Набути чинності вони повинні до 2023 року.

Між тим представники ринку нерухомості вже розкритикували плани Єврокомісії.

"Брюссель форсує технологію без оглядки на те, чи буде для неї в майбутньому ринок", - заявив Кай Варнеке, президент організації Haus und Grund, що представляє інтереси домовласників і орендодавців.

Як повідомлялося раніше, президент США Барак Обама у бюджетному плані на наступний рік пропонував запровадити податок на нафту розміром 10 доларів за барель. Такий крок пояснюється необхідністю фінансування програми з розвитку екологічного транспорту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus