ЄС планує в грудні обговорити рішення про продовження санкцій. Туск: Україна - жертва ситуації

29.09.2016 11:00

ЄС планує в грудні обговорити рішення про продовження санкцій. Туск: Україна - жертва ситуації

"Моя роль у Європі - роз’яснювати, що Україна - жертва ситуації. Ми маємо продовжувати надавати Україні підтримку. Я запропонував своїм колегам у жовтні обговорити загальну стратегію в розв’язанні ситуації. Сподіваюсь, що в грудні ми у Європейській раді зможемо продовжити нашу політику щодо запровадження й дотримання санкцій", - сказав президент Європейської ради.

Європейський Союз у грудні обговорить питання продовження політики санкцій проти Росії через агресію до України. Про це сьогодні, 29 вересня, сказав президент Європейської ради Дональд Туск у рамках переговорів із прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє УНІАН.

За його словами, ЄС продовжує обговорювати способи можливої допомоги для повного впровадження Мінських домовленостей, щоб можна було досягнути справжнього припинення вогню.

"Моя роль у Європі - роз’яснювати, що Україна - жертва ситуації. Ми маємо продовжувати надавати Україні підтримку. Я запропонував своїм колегам у жовтні обговорити загальну стратегію в розв’язанні ситуації. Сподіваюсь, що в грудні ми у Європейській раді зможемо продовжити нашу політику щодо запровадження й дотримання санкцій", - сказав Туск.

За його словами, це питання є непростим, однак Євросоюз має бути послідовним.

Нагадаємо, на початку липня ЄС продовжив економічні санкції проти Росії до кінця січня 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus