ЄС розширив санкцій проти режиму Асада

27.10.2016 19:00

ЄС розширив санкцій проти режиму Асада

"27 жовтня Рада ЄС додала 10 прізвищ до переліку осіб, щодо яких діють обмежувальні заходи ЄС проти сирійського режиму, відповідального за насильницькі репресії проти цивільного населення Сирії", - йдеться у повідомленні. Зазначається, що додані до санкційного списку особи надають підтримку режиму або пов'язані з тими, хто надає підтримку режиму.

Європейський Союз запровадив санкції проти десяти керівників сирійської армії і посадовців, наближених до президента Сирійської Арабської Республіки (САР) Башара Асада. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Ради ЄС.

"27 жовтня Рада ЄС додала 10 прізвищ до переліку осіб, щодо яких діють обмежувальні заходи ЄС проти сирійського режиму, відповідального за насильницькі репресії проти цивільного населення Сирії" - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що додані до санкційного списку особи надають підтримку режиму або пов'язані з тими, хто надає підтримку режиму. Йдеться про вище військове керівництво і високопосадовців.

Рішення Ради ЄС де слідом за висновками Ради ЄС від 17 жовтня і висновками саміту ЄС 20-21 жовтня.

Таким чином список санкцій ЄС проти сирійського режиму збільшено до 217 осіб.

Окрім того, стосовно 69 компаній з Сирії діють санкції ЄС у вигляді замороження рахунків.

Нагадаємо, 7 жовтня держсекретар США Джон Керрі звинуватив Росію та "підтримуваний нею режим" Асада у вчиненні на території Сирії "воєнних злочинів, які заслуговують належного розслідування".

Він назвав атаки Росії по цивільних об'єктах "далекими від випадковостей".

Також Керрі заявив, що САР та РФ реалізовують у зоні бойових дій "стратегію з тероризування цивільного населення".

Того ж дня Держдума РФ ратифікувала угоду з Асадом про безстрокове розміщення та безкарність власних збройних сил у Сирії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus