ЄС зніме санкції з трьох померлих росіян - ЗМІ

08.03.2016 18:00

ЄС зніме санкції з трьох померлих росіян - ЗМІ

Зі списку санкцій ЄС проти осіб та організацій, яких вважають винними в порушенні територіального суверенітету України, будуть виключені троє осіб, які померли за час дії обмежень. COREPER схвалить 9 березня, на своєму засіданні в Брюсселі рішення про продовження на 6 місяців санкцій щодо 146 фізичних та 37 юридичних осіб з Росії та України.

Зі списку санкцій ЄС проти осіб та організацій, яких вважають винними в порушенні територіального суверенітету України, будуть виключені троє осіб, які померли за час дії обмежень.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на власні джерела в ЄС.

За інформацією видання, комітет постійних представників країн ЄС (COREPER) схвалить у середу, 9 березня, на своєму засіданні в Брюсселі рішення про продовження на 6 місяців санкцій щодо 146 фізичних та 37 юридичних осіб з Росії та України.

"Так, COREPER ухвалить завтра таке рішення, і, я думаю, що його затвердить Рада ЄС 10 березня", - зазначив співрозмовник агентства.

За його словами, зі списку осіб, яких в ЄС вважають винними в діях, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, виключені троє осіб, які померли за час дії обмежувальних заходів.

Джерело не назвало дату опублікування цього рішення в "Офіційному журналі" Євросоюзу, зазначивши, що вона буде названа в офіційному постанові Ради ЄС.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз має намір продовжити санкції проти 149 фізичних та 37 юридичних осіб РФ, термін дії яких закінчується в березні цього року.

Нагадаємо, що адресні санкції означають заморожування коштів осіб та організацій, внесених до "чорного списку", в банках країн Євросоюзу і заборона на візи для в'їзду в Євросоюз.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus