Ешелони зі зброєю з Росії прибули в Харцизьк та Іловайськ, у Горлівці бойовиками командує генерал РФ

06.03.2016 21:00

Ешелони зі зброєю з Росії прибули в Харцизьк та Іловайськ, у Горлівці бойовиками командує генерал РФ

Росія переправила на тимчасово окуповані території Донбасу озброєння і військову техніку, боєприпаси і паливно-мастильні матеріали для потреб терористів. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України. Зокрема, розвідкою зафіксовано прибуття ешелонів до Харцизька та Іловайська.

Росія переправила на тимчасово окуповані території Донбасу озброєння і військову техніку, боєприпаси і паливно-мастильні матеріали для потреб терористів.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

Зокрема, розвідкою зафіксовано прибуття ешелонів до Харцизька та Іловайська.

Відзначається, що у Харцизьк перекинуто 3 танка Т-72, ​​5 БМП, дві 152-мм самохідні артилерійські установки, 6122 мм гаубиць Д-30, 120 тонн паливно-мастильних матеріалів і два вагони з обмундируванням.

"Ешелон супроводжував майор ЗС РФ Дмитрієв Сергій Вікторович (Дмитрієв Сергій Вікторович, посвідчення офіцера ЗС РФ АА №0410408), який обіймає посаду "начальника Служби військових перевезень Відділу тилу Управління 1 АК (Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Російської Федерації", - відзначили в розвідці.

У Іловайськ прибули 2 самохідні артилерійські установки, 2 танка, 23-мм зенітна установка на базі МТ-ЛБ, 160 тонн дизельного палива і 3 вагони з боєприпасами.

"Ешелон супроводжував майор ЗС РФ Пастарнак Денис В'ячеславович (Пастарнак Денис В'ячеславович, паспорт громадянина РФ 0703 416325), який займає посаду" старшого офіцера Служби військових перевезень Відділу тилу Управління 1 АК (Донецьк, Україна) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС Російської Федерації" , - повідомили в ГУР МОУ.

Також в Головному управлінні розвідки Міноборони України повідомили, що посаду "командира 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка)" 1 АК (Донецьк) обіймає кадровий генерал російської армії, генерал-майор Ігор Тимофєєв.

За даними розвідки, прізвище прикриття Тимофєєва - Соколов.

"До прибуття на тимчасово окуповані території України для виконання наказів військово-політичного керівництва Росії Тимофєєв командував 33 окремою мотострілковою бригадою (Майкоп, республіка Адигея) 49 Армії Південного військового округу ЗС РФ", - повідомили в розвідці.

Раніше розвідка повідомляла, що 3 березня жителі Стаханова в Луганській області роззброїли групу російських офіцерів 6 окремого механізованого полку 2 армійського корпусу, які влаштували бійку і стрілянину під час зловживання спиртними напоями в кафе-барі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus