Європол домовиться про оперативне співробітництво з Україною

27.09.2016 00:00

Європол домовиться про оперативне співробітництво з Україною

Рада Євросоюзу доручила Європолу підписати угоду з Україною про оперативне і стратегічне співробітництво. Таке рішення було оголошено на засіданні комітету Європарламенту із громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ у понеділок, 26 вересня 2016 року, у Брюсселі.

Рада Євросоюзу доручила Європолу підписати угоду з Україною про оперативне і стратегічне співробітництво. Таке рішення було оголошено на засіданні комітету Європарламенту із громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ у понеділок, 26 вересня 2016 року, у Брюсселі, повідомляє "Укрінформ".

"У відповідності до угоди, Україна є пріоритетним партнером у європейській політиці сусідства, а також у Східному партнерстві", - заявили у головуванні Словаччини у Раді ЄС.

Планується, що ця угода буде підписана на саміті Україна-ЄС, що має відбутися до кінця року.

Своєю чергою болгарський євродепутат Марія Габріел наголосила, що така угода є дуже важливою у процесі надання Україні безвізового режиму, який вже вийшов на фінальний етап.

Нагадаємо, 2015 року Верховна Рада України ухвалила президентський закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо встановлення захищеної лінії зв'язку (№0025).

Захищений канал зв’язку Європолу SIENA встановлено в усіх державах-членах Євросоюзу, а також у країнах - нечленах ЄС (Австралія, Канада, США, Ісландія, Норвегія, Монако, Швейцарія, Туреччина, Албанія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, колишня Югославська республіка Македонія, Молдова) та міжнародних організаціях (Євроюст, Інтерпол, Європейський банк, Міжнародна митна організація, Міжнародний моніторинговий центр з наркотиків і наркозалежності), з якими Європейським поліцейським офісом укладено угоди про стратегічне та оперативне співробітництво.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus