Європол провів операцію "Білий лелека": сотні затриманих у 52 країнах

19.10.2016 20:00

Європол провів операцію "Білий лелека": сотні затриманих у 52 країнах

"В результаті тижневої операції було вилучено 2,38 тонни кокаїну, ідентифіковані 529 жертв торгівлі людьми та заарештовані 314 осіб", - йдеться у повідомленні. Фокус працівників правоохоронних служб було зосереджено на найнебезпечніших кримінальних мережах, зокрема на справах про нелегальну міграцію, торгівлю людьми, наркотиками та кіберзлочини.

Європейське поліцейське управління повідомило про затримання 314 осіб під час тижневої міжнародної операції "Білий лелека" (лат. Ciconia alba), в якій взяли участь 52 країни та чотири міжнародних організації. Про це 19 жовтня 2016 року повідомив офіційний сайт Європолу.

"В результаті тижневої операції було вилучено 2,38 тонни кокаїну, ідентифіковані 529 жертв торгівлі людьми та заарештовані 314 осіб", - йдеться у повідомленні.

Фокус працівників правоохоронних служб було зосереджено на найнебезпечніших кримінальних мережах, зокрема на справах про нелегальну міграцію, торгівлю людьми, наркотиками та кіберзлочини.

За даними Європолу, серед затриманих 193 - пов'язані з вчиненням кіберзлочинів, 72 - з незаконною торгівлею людьми, 31 - з організацією незаконної імміграції та 18 - з торгівлею наркотиками.

На основі зібраних під час операції даних проводяться ще 449 нових розслідувань.

Як вже повідомлялося, 26 вересня Рада Євросоюзу доручила Європолу підписати угоду з Україною про оперативне та стратегічне співробітництво.

4 червня 2015 року Верховна Рада України ухвалила президентський закон про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Європейським поліцейським офісом щодо встановлення захищеної лінії зв'язку (№0025).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus