Євросоюз запроваджує нову купюру в 10 євро

13.01.2014 11:55

Євросоюз запроваджує нову купюру в 10 євро

Cьогодні о 12 годині за київським часом у Франкфурті має відбутися прес-конференція, на якій буде представлена нова купюра в десять євро. Введення нової купюри в обіг запланований на початок осені. Протягом наступних півтора років планується оновити всі банкноти євро. У травні минулого року вже з'явилася нова п'ятірка, разом з чим купюра старого зразка стала поступово вилучатися з обігу.

Європейський центральний банк повинен оприлюднити сьогодні зовнішній вигляд нової банкноти в десять євро. Про це пише "УНІАН" з посиланням на yle.fi.

Як повідомляється, сьогодні о 12 годині за київським часом у Франкфурті має відбутися прес-конференція, на якій буде представлена нова купюра в десять євро.

Введення нової купюри в обіг запланований на початок осені.

Протягом наступних півтора років планується оновити всі банкноти євро. У травні минулого року вже з'явилася нова п'ятірка, разом з чим купюра старого зразка стала поступово вилучатися з обігу.

9 жовтня уряд США запровадив в обіг нову 100-доларову купюру. Вона втратила колишній традиційний зелений колір і набула нових форм захисту.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus