ФБР опублікувало матеріали розслідування у справі Білла Клінтона 2001 року

02.11.2016 12:00

ФБР опублікувало матеріали розслідування у справі Білла Клінтона 2001 року

Федеральне бюро розслідувань США (ФБР) несподівано опублікувало матеріали розслідування справи щодо колишнього президента Білла Клінтона. Йдеться про розслідування за рішенням колишнього глави держави помилувати засновника компанії Glencore Марка Річа. Матеріали викладено на сайті ФБР. Бізнесмена звинувачували в несплаті податків і нелегальних оборудках з Іраном.

Федеральне бюро розслідувань США (ФБР) несподівано опублікувало матеріали розслідування справи щодо колишнього президента Білла Клінтона. Йдеться про розслідування за рішенням колишнього глави держави помилувати засновника компанії Glencore Марка Річа. Матеріали викладено на сайті ФБР, пише NEWSru.com.

Бізнесмена звинувачували в несплаті податків і нелегальних оборудках з Іраном. У 1983 році він, ховаючись від слідства, втік до Швейцарії. За фактом помилування Річа Клінтоном було організовано розслідування - ФБР передбачало, що дії президента могли бути незаконними. Зокрема, повідомлялося, що донька Річа перерахувала понад 1 млн доларів Демократичній партії США. Розслідування справи вів прокурор Джеймс Комі, який нині обіймає пост директора ФБР.

Справу зрештою було закрито в 2005 році через відсутність складу злочину. На сайті ФБР опубліковано 129 сторінок документів, що стосуються цього розслідування, передає ВВС.

Білл Клінтон бере активну участь у виборчій кампанії своєї дружини, колишнього держсекретаря Хілларі Клінтон, яка претендує на найвищу посаду країни. Вибори відбудуться 8 листопада.

Раніше ФБР почало нове розслідування скандалу з використанням Хілларі Клінтон особистої електронної пошти в службовому листуванні.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus