ФБР звинуватила Клінтон у "вкрай недбалому" ставленні до секретної інформації

24.09.2016 17:00

ФБР звинуватила Клінтон у "вкрай недбалому" ставленні до секретної інформації

Федеральне бюро розслідувань США в ході розслідування стосовно колишнього держсекретаря США Хіларі Клінтон встановило, що політик "вкрай недбало" ставилася до секретної інформації. За даними ФБР, Клінтон, займаючи пост держсекретаря США, під час поїздки в Росію, виявилася замішаною в скандалі через забуту в готельному номері папку з секретними документами.

Федеральне бюро розслідувань США в ході розслідування стосовно колишнього держсекретаря США Хіларі Клінтон встановило, що політик "вкрай недбало" ставилася до секретної інформації.

Про це повідомляє телеканал ABC News з посиланням на дані, опубліковані ФБР у справі про використання Клінтон особистої поштової скриньки для службового листування.

Зокрема, за даними ФБР, Клінтон, займаючи пост держсекретаря США, під час поїздки в Росію, виявилася замішаною в скандалі через забуту в готельному номері папку з секретними документами.

Повідомляється, що один з її помічників приніс в номер сумку з папкою з секретними матеріалами держсекретаря. Після того, як Клінтон і її помічник покинули номер, співробітники безпеки дипломатичної служби знайшли секретний документ. Згідно з відомостями ФБР, папку взагалі не повинні були приносити в номер.

Хілларі Клінтон обіймала пост державного секретаря США з 2009 по 2013 рік.

Нагадаємо, в липні сайт WikiLeaks опублікував понад 19 тисяч електронних листів національного комітету Демократичної партії США. Відповідальність за злом взяв на себе хакер під ніком Guccifer 2.0

Американські законодавці закликають президента Барака Обаму публічно звинуватити Росію у зломі американських комп'ютерних мереж і ввести додаткові санкції проти Кремля.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus