"Федерали" заявляють про ліквідацію одного з керівників дагестанського підпілля Удзієва

12.10.2016 23:00

"Федерали" заявляють про ліквідацію одного з керівників дагестанського підпілля Удзієва

Під час "контртерористичної операції" (КТО) російських силовиків у селі Губден Карабудахкентського району Дагестану, що мала місце в середу, 12 жовтня 2016 року, нейтралізовано лідера місцевого антиросійського збройного формування Абубакара Удзієва (15 січня 1975 року народження).

Під час "контртерористичної операції" (КТО) російських силовиків у селі Губден Карабудахкентського району Дагестану, що мала місце в середу, 12 жовтня 2016 року, нейтралізовано лідера місцевого антиросійського збройного формування Абубакара Удзієва (15 січня 1975 року народження), нібито "причетного до вбивств військовослужбовців та мирних мешканців". Про це повідомляє "Кавказский узел".

У селі був блоковано будинок з імовірними бійцями підпілля, зав'язалася перестрілка. За наявною інформацією, під час боєзіткнення вбито троє осіб, які чинили опір, зокрема Удзієв та його дружина Халімат Магомедова.

"За наявною в республіканському управлінні ФСБ інформації, після переходу на нелегальне становище в 2012 році Удзієв долучився до низки злочинів терористичної спрямованості - підриву в 2013 році в районі села Губден колони з військовослужбовцями Міноборони, вбивствах голови адміністрації та мешканця села Карамахи у вересні 2015 року , а також мешканця села Губден в серпні 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Нині Дагестан лишається найбільш "гарячою" частиною підконтрольного росіянам Кавказу.

11 липня у селі Міскінджа Докузпарінского району росіяни застрелили місцевого мешканця, ідентифікованого ними як "активний учасник диверсійно-терористичної групи "Південна" Адмір Талібов 1993 року народження".

8 липня російські спецслужби заявили про ліквідацію групи ісламських диверсантів з Махачкали на чолі з Гусейном Тагіровим.

Тоді було вбито дев'ятьох дагестанців, одному з бійців опору вдалося сховатися.

Втрати російської сторони - один загиблий, четверо поранених.

16-17 червня силовики РФ провели спецоперації у горах південного Дагестану. Загинули десятеро представників збройного підпілля, а також один співробітник ФСБ й троє працівників МВС.

За даними правозахисників станом на кінець літа поточного року, загальне число спецоперацій та перестрілок в Дагестані з початку року сягало не менше 29, з них 14 припадали на південні райони цього суб'єкта РФ.

Окрім Дагестану ще одним епіцентром протистояння наразі вважається Кабардино-Балкарія.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus