Фестиваль "Нове німецьке кіно" оголосив програму

30.09.2016 08:00

Фестиваль "Нове німецьке кіно" оголосив програму

13 жовтня в Україні фільмом Марен Аде "Тоні Ердманн" відкриється фестиваль "Нове німецьке кіно". У рамках нинішньої програми покажуть п'ять повнометражних фільмів, збірник німецького короткого метра, ретроспектива Лозниці і подія для кінопрофесіоналів. Крім того, у Києві відбудеться професійний захід "Копродукції Німеччина-Україна: Проблеми і можливості".

13 жовтня в Україні фільмом Марен Аде "Тоні Ердманн" відкриється фестиваль "Нове німецьке кіно".

Як повідомляють організатори кіноогляду, у рамках нинішньої програми покажуть п'ять повнометражних фільмів, збірник німецького короткого метра, ретроспектива Лозниці і подія для кінопрофесіоналів, передає LB.ua.

Фільмом відкриття стане "Тоні Ердманн" - трагікомедія німецької режисерки Марен Аде, світова прем'єра якої відбулася на Каннському кінофестивалі цього року. Фільм також висунуто Німеччиною на "Оскар".

Крім картини Аде, у програмі "Нового німецького кіно": "Держава проти Фріца Бауера" Ларса Крауме, "Привіт із Фукусіми" Доріс Дьоррі, "Смерть хіпі! Хай живуть панки!" Оскара Рьолера і "Overgames" Лутца Даммбека.

Традиційно глядачам покажуть збірку німецьких короткометражок.

У Києві до програми фестивалю включили ретроспективу короткометражних фільмів фильмов Сергія Лозниці, українського режисера, що з 2001 року живе в Берліні. До програми увійшли його ранні документальні роботи, які були показані на німецьких кінофестивалях.

Крім того, у Києві відбудеться професійний захід "Копродукції Німеччина-Україна: Проблеми і можливості", метою якого є вивчення питань копродукції та сприяння розвитку співпраці між двома країнами на прикладах успішних кінопроектів.

Фестиваль "Нове німецьке кіно" відкривається в столичному кінотеатрі "Київ" 13 жовтня і проходить також у Дніпрі, Львові, Одесі, Харкові та Чернівцях.

Як повідомлялося, на XI Міжнародному фестивалі аматорського кіно "Кінокімерія", який проходив у місті Скадовськ на Херсонщині з 22 по 25 вересня, було представлено 173 фільми з 16 зарубіжних країн та 16 регіонів України.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus