Фейгін намагається пробитися до Сущенка в СІЗО

04.10.2016 13:00

Фейгін намагається пробитися до Сущенка в СІЗО

Захист українського журналіста Романа Сущенко, якого російські спецслужби звинуватили в шпигунстві, 4 жовтня намагається потрапити до нього в СІЗО. Про це повідомляє адвокат Сущенко Марк Фейгін. Тільки що я подав ще одне клопотання до слідчого орган ФСБ про негайне моєму допуск до справи Сущенко і вимога в СІЗО", - пише він у Twitter.

Захист українського журналіста Романа Сущенко, якого російські спецслужби звинуватили в шпигунстві, 4 жовтня намагається потрапити до нього в СІЗО. Про це повідомляє адвокат Сущенко Марк Фейгін.

Тільки що я подав ще одне клопотання до слідчого орган ФСБ про негайне моєму допуск до справи Сущенко і вимога в СІЗО", - пише він у Twitter.

Як відомо, в понеділок Фейгін не вдалося побачити свого підзахисного.

"Мабуть, Сущенко не визнав провину і його ламають на відмову від адвоката Фейгіна", - також зазначав захисник.

Раніше повідомлялося, що захист оскаржив рішення суду про арешт українського журналіста Романа Сущенка.

В Москві був затриманий український журналіст Роман Сущенко за нібито "шпигунську акцію". Лефортовський суд Москви 1 жовтня заарештував його на два місяці.

У Києві назвали затримання журналіста провокацією, а його звинувачення в шпигунстві - надуманими. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час візиту до Страсбурга (Франція) на Дні українських реформ у Раді Європи порушить питання затримання в РФ Сущенка.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus