Фейгін: перспективи на звільнення Сущенка непогані, оскільки він журналіст

04.10.2016 10:00

Фейгін: перспективи на звільнення Сущенка непогані, оскільки він журналіст

Наявність журналістської роботи Сущенка може допомогти в боротьбі за його звільнення. Про це в ефірі Еспрессо ТВ сказав адвокат Марк Фейгін. За його словами, міжнародна спільнота дуже уважно ставиться до переслідувань журналістів. До того ж Сущенко працював у Парижі, і тому на Заході більш наполегливо вимагатимуть його звільнення.

Наявність журналістської роботи Сущенка може допомогти в боротьбі за його звільнення. Про це в ефірі Еспрессо ТВ сказав адвокат Марк Фейгін.

"Саме тому, що Сущенко журналіст, є непогані шанси уникнути поганого розвитку подій. Ми бачимо на прикладі інших українських політичних в'язнів, що не все так добре може складатися", - сказав Фейгін.

За його словами, міжнародна спільнота дуже уважно ставиться до переслідувань журналістів. До того ж Сущенко працював у Парижі, і тому на Заході більш наполегливо вимагатимуть його звільнення.

Марк Фейгін, який захищає журналіста Укрінформу Романа Сущенко, неправомірно затриманого в Москві, прокоментував чутки про затримання українця з метою обмін, передає Укрінформ.

"Поки ні консула, ні адвоката не пускають до арештованого журналіста, вакуум інформації заповнюється чутками. Зокрема, слухом, що ФСБ створює цим "фонд для обміну". Припустимо ... Але якщо так, то нехай запускають ці чутки натякнуть, на кого міняти Сущенка?. А без цього я сприймаю подібні розмови як чистий фейк", - сказав Фейгін.

Він нагадав, що в ситуації з естонцем Естоном Кохвером, також звинуваченим у шпигунстві, досить швидко стало відомо, яким може бути обмін. У нинішній же ситуації цього немає.

"Взагалі, вкрай малопродуктивне, що в кожному новому кейсі українських політв'язнів в РФ, багато що доводиться починати "з нуля". Наново пояснювати всім технологію роботи російських спецслужб, пастки ФСБ і т.д. Причому не тільки на Заході, але і в Україні".

Нагадаємо, 2 жовтня члени Громадської спостережної комісії Москви виявили в СІЗО "Лефортово" Романа Сущенка, журналіста агенції "Укрінформ", якого Лефортовський суд Москви заарештував за звинуваченням у "шпигунстві" (стаття 276 КК).

Пізніше Мінінформполітики України підтвердило інформацію про затримання журналіста Сущенка. У відомстві зазначили, що юридичний відділ збирає всю необхідну інформацію щодо обставин і причин затримання. А в ФСБ заявили, що український журналіст Сущенко - співробітник ГУР Міноборони: "Порушено справу за статтею "шпигунство".

Пізніше стало відомо, що російський суд заарештував на 2 місяці українського журналіста Сущенка.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus