Фейгіна не випустили з РФ на конференцію до Литви. Через те що "захищаю українців", говорить він

14.10.2016 00:00

Фейгіна не випустили з РФ на конференцію до Литви. Через те що "захищаю українців", говорить він

Управління Федеральної служби судових виконаців (ФССВ) Росії по Москві заборонило виїзд з країни адвокату Марку Фейгіну. Про накладений на його виїзд заборону він дізнався, коли збирався відвідати Форум вільної Росії у Вільнюсі. "Нехай усі знають, як це воно в Росії захищати українців", - прокоментував він.

Управління Федеральної служби судових виконаців (ФССВ) Росії по Москві заборонило виїзд з країни адвокату Марку Фейгіну, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Мене не випускають з Росії, оскільки я перебуваю в базі ФССВ", - заявив Фейгін у четвер, 13 жовтня 2016 року.

Окрім того, він виклав у своєму Twitter'і постанову про відмову у виїзді з Росії.

Про накладений на його виїзд заборону він дізнався, коли збирався відвідати Форум вільної Росії у Вільнюсі.

"Нехай усі знають, як це воно в Росії захищати українців", - прокоментував він.

До того ж, адвокат оприлюднив документальне підтвердження відсутності у нього будь-яких заборгованостей перед ФССВ.

Раніше Фейгін повідомляв, що йому заборонено виїздити з Росії за рішенням судового виконавця. Разом з тим адвокат зазначав, що у ФССП є повідомлення про погашення всіх його заборгованостей.

19 серпня глава ФССВ Артур Парфенчиков погодився розглянути заяву Фейгіна, в якій той той просив скасувати постанову про обмеження його виїзду за межі Росії.

"Ваше звернення буде розглянуто", - зазначав Парфенчиков у відповідь на прохання Фейгіна розглянути його питання.

Аби прискорити розгляд звернення, Парфенчиков навіть рекомендував Фейгін направити копії документів, "які підтверджують передачу майна стягувачу відповідно до рішення суду в повному обсязі", через його Інтернет-приймальню.

Фейгін наголошував, що має намір клопотати про порушення кримінальної справи відносно пристава ЦАО Москви за статтею 285 КК РФ (зловживання посадовими повноваженнями).

Раніше адвокат повідомив про тимчасову заборону виїжджати з Росії за рішенням судового пристава-виконавця, а також висловив думку, що заборона має під собою політичні мотиви. "Це репетиція перед посадкою", - заявляв він у серпні.

Він додавав, що заборона на виїзд позбавляє його можливості виступу в міжнародних організаціях таких, як ПАРЄ, а також спілкування зі своїми підзахисними, які перебувають за кордоном.

Наразі Фейгін здійснює захист звинуваченого владою Росії в "шпигунстві" україського журналіста Романа Сущенка.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus