ФФУ планує будівництво в Україні заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів

11.03.2016 19:00

ФФУ планує будівництво в Україні заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів

Середньострокова стратегія розвитку українського футболу спрямована на збільшення кількості тих, хто займаються футболом в країні, на 40% і побудувати для цього 50 стадіонів з повноцінними футбольними полями. Про це в п'ятницю, 11 березня, повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко під час свого виступу на 18-му Конгресі ФФУ в Києві.

Середньострокова стратегія розвитку українського футболу спрямована на збільшення кількості тих, хто займаються футболом в країні, на 40% і побудувати для цього 50 стадіонів з повноцінними футбольними полями.

Про це в п'ятницю, 11 березня, повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Наша глобальна мета – збільшити число тих, хто займається футболом, і залученого в футбол населення України на 40% по закінченню цього п'ятирічного циклу", - сказав він під час свого виступу на 18-му Конгресі ФФУ в Києві.

Павелко наголосив, що для реалізації цієї мети необхідно мати до 2020 року 50 повноцінних футбольних полів у всіх регіонах України і 2,5 тисячі футбольних майданчиків стандарту міні-футболу, направити 100 тисяч футбольних м'ячів на потреби обласних і районних федерацій футболу.

Він також повідомив, що в планах ФФУ є будівництво в Україні заводу з виробництва штучного покриття для футбольних полів.

"Ми повинні бути першою в світі національною асоціацією, яка матиме у своїй власності таке підприємство", - вказав Павелко.

Як повідомлялося раніше, Федерація футболу України планує організувати фан-зони для вболівальників під час проведення чемпіонату Європи 2016 року в 25 містах України, в тому числі в Донецькій і Луганській областях.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus