Філію "ПриватБанку" на Кіпрі оштрафовано за відмивання "брудних грошей"

01.11.2016 21:00

Філію "ПриватБанку" на Кіпрі оштрафовано за відмивання "брудних грошей"

В разі оплати санкцій "протягом певного терміну", "ПриватБанк" може отримати знижку 15%. Це найвищий штраф, накладений Центральним банком Кіпру на банк за недотримання правил боротьби з відмиванням грошей.

Центральний банк Кіпру оштрафував кіпрську філію українського "ПриватБанку" на більш ніж 1,5 млн євро за порушення законодавства в галузі боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму. Про це повідомляють кіпрські ЗМІ з посиланням на Центральний банк Кіпру, передає "РБК-Україна".

Згідно із заявою центробанку, накладення штрафу випливає з результатів обстеження кіпрської філії ПАТ "КБ ПриватБанк", проведеного в травні 2015 року.

Регулятор також повідомив, що в разі оплати санкцій "протягом певного терміну", "ПриватБанк" може отримати знижку 15%. Це найвищий штраф, накладений Центральним банком Кіпру на банк за недотримання правил боротьби з відмиванням грошей.

Раніше ЦБ застосував штраф розміром 1,1 млн євро до Hellenic Bank в липні і стягнув 1,2 млн євро штрафу з кіпрської філії FBME Bank з Танзанії в грудні 2015 року, коли його банківську ліцензію було відкликано.

А в серпні викликані "відмиванням" проблеми з владою зазнавало італійське представництво "Привату".

Як повідомлялося, Національний банк України не виключає можливості переходу "ПриватБанку" в державну власність.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus