Фракція "Батьківщина" виступає за звільнення Гонтаревої

17.10.2016 15:00

Фракція "Батьківщина" виступає за звільнення Гонтаревої

Фракція "Батьківщина" виступає за звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку України. Про це заявила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради парламенту. Тимошенко заявила, що "Гонтарева обрушила країну. 80 українських банків знищено і там знищені заощадження людей".

Фракція "Батьківщина" виступає за звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку України. Про це заявила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради парламенту, передає УНІАН.

Тимошенко заявила, що "Гонтарева обрушила країну. 80 українських банків знищено і там знищені заощадження людей".

При цьому лідер фракції "Батьківщина", що "ми на цьому тижні збираємо всіх активістів, які представляють інтереси ошуканих вкладників... І ми будемо з ними організовувати публічну роботу з тим, щоб негайно Гонтарева була звільнена".

Тимошенко наголосила, що фракція підтримає проект постанови про звільнення Гонтаревої з посади голови НБУ.

Як повідомлялося, у Верховній Раді ще в листопаді 2014 року було зареєстровано проект постанови про звернення до президента України Петра Порошенка щодо звільнення голови НБУ Гонтаревої. Авторами цієї ініціативи є народні депутати Дмитро Святаш і Валерій Писаренко.

А нещодавно Нацбанк звернувся в СБУ, Генпрокуратуру і НАБУ з проханням відкрити кримінальне провадження у зв'язку з поширенням "провокаційних матеріалів з голослівними звинуваченнями" глави НБУ Валерії Гонтаревої.

"Мова йде про тенденційну добірку неправдивої інформації, під назвою "Загроза економічній безпеці України", яка поширювалася українським бізнесменом Сергієм Тарутою перед початком зустрічі країн-членів Міжнародного валютного фонду і Світового банку у Вашингтоні", - йдеться в повідомленні.

Тарута заявив, що Гонтареву "звинувачує в непрофесіоналізмі". Нардеп також зазначив, що має намір вжити всіх можливих заходів для зняття Гонтаревої з посади глави НБУ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus