Франциск закликав американців молитися перед виборами президента

03.10.2016 08:00

Франциск закликав американців молитися перед виборами президента

"Під час політичних кампаній я завжди мовчу. Люди незалежні. Я б порадив вивчити питання, помолитися і вибирати своєю совістю", - сказав Папа Римський. Крім того, Франциск зазначив, що США стали однією з найбільш політизованих країн, тим самим втративши культуру політики як таку.

Папа Римський Франциск порадив американцям, які не можуть вирішити, за кого з кандидатів віддати свій голос, ретельно вивчити питання і помолитися перед голосуванням. Про це пише Reuters.

Під час повернення з Азербайджану журналіст запитав Франциска, яку б він дав пораду тим, хто сумнівається американським католикам, які не можуть визначитися з вибором кандидата на посаду президента США.

"Під час політичних кампаній я завжди мовчу. Люди незалежні. Я б порадив вивчити питання, помолитися і вибирати своєю совістю", - сказав Папа Римський.

Крім того, Франциск зазначив, що США стали однією з найбільш політизованих країн, тим самим втративши культуру політики як таку.

"Коли в будь-якій країні є два, три або чотири кандидати, які не подобаються нікому, то це означає, що, можливо, в політичному сенсі країна стала надто політизованою і не має багато політичної культури", - сказав він.

Видання нагадує, що коли в лютому під час повернення з Мексики, Папу запитала, чи можуть католики США голосувати за когось з поглядами Дональда Трампа на імміграцію, зокрема, через обіцянку кандидата від республіканців збудувати стіну на кордоні з Мексикою. Папа сказав, що людина з такими поглядами "не є християнином". Трам зреагував, назвавши зауваження Папи "ганебним".

Вибори президента США пройдуть 8 листопада 2016 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus