Французький телеканал показав, як бойовики імітують обстріли з боку сил АТО

16.10.2016 11:00

Французький телеканал показав, як бойовики імітують обстріли з боку сил АТО

В ефірі французького телеканалу France24 показали репортаж, як бойовики на Донбасі імітують обстріли з боку сил АТО, намагаючись звинуватити Збройні сили України в порушенні "Мінська". Автор репортажу - британськийї журналіст VICE News Джейк Ханрахан зазначив: "(Представники) "ДНР" фальсифікують обстріли (з боку України)".

В ефірі французького телеканалу France24 показали репортаж, як бойовики на Донбасі імітують обстріли з боку сил АТО, намагаючись звинуватити Збройні сили України в порушенні "Мінська".

Сюжет в ефірі France24 вийшов 15 жовтня.

Автор репортажу - британськийї журналіст VICE News Джейк Ханрахан в своєму Twitter зазначив: "(Представники) "ДНР" фальсифікують обстріли (з боку України)".

Він зазначив, що "можливо "ДНР" боролися за свої позиції, при цьому стверджують, що ці обстріли - з боку України".

На камеру представники "ДНР" заявляють, що після кожного зіткнення з силами АТО їх боєприпаси "поповнюються до роти". "Багато трофеїв. У нас дуже багато трофеїв", - запевняють бойовики. При цьому журналісти стали свідками, як бойовики і проросійські "журналісти" домовляються між собою про фейкові обстріли з боку сил АТО.

"Чьо зробимо, як? - Ну таке, ніби як українська сторона порушує перемир'я ... - Так, так. ... Я їх одягну в українську форму ... Ніхто не зрозуміє - трофеїв багато", - свідками такого діалогу між бойовиком і "журналістом" стала іноземна преса.

Також в репортажі можна побачити російське озброєння і військову техніку, присутню на території Донбасу - зокрема, "Урал" з номерами армії РФ.

Раніше повідомлялося, що протягом дня російські окупаційні війська 23 рази обстрілювали українські позиції в зоні АТО.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus