ФСБ пред'явить Умерову нове звинувачення

01.11.2016 22:00

ФСБ пред'явить Умерову нове звинувачення

Окупаційна влада Криму готує ще одне звинувачення заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову. Про це повідомила його дочка. "Завтра на 15.30 Ільмі Умерова викликали в ФСБ, і як повідомив слідчий Скрипка, йому буде пред'явлено нове звинувачення. Що це буде за нове звинувачення, він, звичайно ж, не уточнив, підемо - дізнаємося", - написала вона.

Окупаційна влада Криму готує ще одне звинувачення заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову. Про це повідомила у Facebook його дочка Айше Умерова.

"Завтра на 15.30 Ільмі Умерова викликали в ФСБ, і як повідомив слідчий Скрипка, йому буде пред'явлено нове звинувачення. Що це буде за нове звинувачення, він, звичайно ж, не уточнив, підемо - дізнаємося", - написала вона.

Нагадаємо, у травні 2016 року спецслужби РФ відкрили кримінальну справу проти Умерова за статтею "сепаратизм". На думку окупантів, він "закликав до порушення територіальної цілісності РФ в ефірі українського телеканалу АТR".

Незважаючи на стан здоров'я Умерова, котрий має проблеми з серцем, окупанти закрили його у психіатричному стаціонарі.

7 вересня Умерова випустили з божевільні.

13 вересня суд окупованого Криму відхилив три скарги його захисту. Перша скарга стосувалася порушення проти Умерова кримінальної справи. Друга - скасування підписки про нерозголошення матеріалів слідства. У третій скарзі йшлося про незаконне запроторення Умерова в психіатричну клініку.

Європейський союз назвав примусове утримання в психіатричній лікарні і проведення психіатричної експертизи Умерова грубим порушенням міжнародних стандартів прав людини і закликав негайно його звільнити.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus