ФСБ РФ затримала в Ростові "главу парламенту ЛНР"

05.10.2016 14:00

ФСБ РФ затримала в Ростові "главу парламенту ЛНР"

У Росії був затриманий один з луганських ватажків Олексій Карякін, який займав у квазідержаві посаду "голови парламенту", повідомило поінформоване джерело. "Карякін був затриманий в Ростові російською ФСБ два дні тому. Після цього російські ЗМІ написали, що він "зрікся "Новоросії" і здався Україні", - сказав співрозмовник.

У Росії був затриманий один з луганських ватажків Олексій Карякін, який обіймав у квазідержаві посаду "голови парламенту", повідомило поінформоване джерело DT.UA.

"Карякін був затриманий в Ростові російською ФСБ два дні тому. Після цього російські ЗМІ написали, що він "зрікся "Новоросії" і здався Україні", - сказав співрозмовник.

Він не виключив, що ФСБ може вбити Карякіна і підкинути його тіло на територію України, з метою її дискредитації.

"Ми не виключаємо, що це спецоперація, хоча, перш за все, вона спрямована на зачистку рядів луганської "еліти", так само, як це нещодавно сталося з раптово повішеним "главою уряду".

Однак, не виключено, що метою спецоперації може бути дискредитація України, і Карякіна, наприклад, можуть знайти мертвим, в тому числі і на українській території", - пояснило джерело.

Напередодні, 4 жовтня, видання Washington Post писало, що проросійські терористи почали проводити широкомасштабні чистки у своїх лавах після інформації про те, що лідера так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького нібито намагалися повалити.

Аналітики припускають, що криваві розправи всередині бойовиків можуть призвести до інтенсифікації зіткнень на лінії фронту. Чистки можуть бути пов'язані з боротьбою за контроль над контрабандистськими каналами між Росією та Україною, які проходять через території, захоплені проросійськими терористами. Не виключено також, що це наслідок боротьби покровителів бойовиків у Москві, оскільки еліти з Кремля ведуть свої власні війни на Донбасі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus