ФСБ забрала Сущенка на слідчі дії, - Фейгін

17.10.2016 17:00

ФСБ забрала Сущенка на слідчі дії, - Фейгін

Слідче управління ФСБ проводить чергові слідчі дії у справі незаконно ув'язненого в Росії українського журналіста Романа Сущенка. Про це повідомив в понеділок 17 жовтня його адвокат Марк Фейгін. "Через півгодини в СУ ФСБ чергові слідчі дії у справі журналіста Романа Сущенка, обвинуваченого в шпигунстві. Багато що проясниться", – розповів він.

Слідче управління ФСБ проводить чергові слідчі дії у справі незаконно ув'язненого в Росії українського журналіста Романа Сущенка.

Про це в Twitter повідомив в понеділок 17 жовтня його адвокат Марк Фейгін.

"Через півгодини в СУ ФСБ чергові слідчі дії у справі журналіста Романа Сущенка, обвинуваченого в шпигунстві. Багато що проясниться", – написав він.

Кореспондент "Укрінформу" у Франції Роман Сущенко був затриманий 30 вересня у Москві, де перебував із приватним візитом. Його звинуватили у шпигунстві, заявивши, що він нібито є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР спростували звинувачення ФСБ.

Після закритих слухань 1 жовтня суд ухвалив рішення про його арешт на два місяці - до 30 листопада. Всупереч міжнародним нормам та двостороннім домовленостям між Україною і Росією, Сущенку було відмовлено в основному праві побачитися з адвокатом та українським консулом.

7 жовтня слідство в РФ висунуло українському журналістові офіційне звинувачення у шпигунстві.

Марк Фейгін вважає, що звільнення його підзахисного можливе тільки через обмін і вирішити це може тільки президент Росії Володимир Путін.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus