ФСБ затримала члена руху Гіркіна й Лімонова за підозрою у тероризмі

03.03.2016 22:00

ФСБ затримала члена руху Гіркіна й Лімонова за підозрою у тероризмі

У Тюмені (РФ) співробітники ФСБ затримали блогера, одного із засновників руху "Комітет 25 січня" Олексія Кунгурова. Про це в четвер, 3 березня 2016 року, повідомила його дружина Асія Байшихіна. За її словами, у їхньому помешканні пройшов обшук, після якого Кунгуров встиг повідомити, що йому інкримінують 205 статтю ("Терористичний акт").

У Тюмені (РФ) співробітники ФСБ затримали блогера, одного із засновників руху "Комітет 25 січня" Олексія Кунгурова. Про це в четвер, 3 березня 2016 року, повідомила його дружина Асія Байшихіна. За її словами, у їхньому помешканні пройшов обшук, після якого Кунгуров встиг повідомити, що йому інкримінують 205 статтю ("Терористичний акт"), однак невідомо, яку частину.

"Ті, хто були при обшуку, зі мною навіть не розмовляли. Мене не пустили до квартири. Коли вони виходили, я запитала, куди ведете чоловіка. Вони нічого не сказали", - наводить її слова телеканал "Дождь".

При цьому Байшихіна зауважила, що не знає, де зараз перебуває її чоловік.

"Тижнів зо два тому мені розповіли, що моє прізвище промайнуло в "фсбешних" колах. З'ясовували, на кого зареєстрована квартира на мою адресу. А позавчора вночі в наші двері дуже сильно стукали. Сказали, що міліція і що в під'їзді скоєно злочин. Ми не відкрили. Але людина довбала в двері хвилин 20", - додала вона.

Своєю чергу прес-секретар управління МВС по Тюменській області Світлана Новик заявила Znak.com, що справа перебуває "не в нашій компетенції". 205 стаття КК РФ належить до відповідальності ФСБ.

"Комітет 25 січня" - російська шовіністична організація, до якої також входять Ігор Гіркін, Максим Калашніков, Едуард Лімонов, Костянтин Крилов та інші.

Міжнародний терорист Гіркін ("Стрєлков"), який брав активну участь в російському збройному вторгненні до України, після того, як повернувся на територію РФ заявив про створення "опозиційного" до Кремля нового політпроекту.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus