Футбольна асоціація Англії приховала 13 позитивних проб гравців на наркотики

10.02.2017 17:00

Футбольна асоціація Англії приховала 13 позитивних проб гравців на наркотики

Футбольна асоціація Англії приховала інформацію про виявленні 13 позитивних проб на наркотики у гравців, повідомляє SportArena з посиланням на Daily Mail. Протягом чотирьох сезонів організацією в результаті проведення допінг-тестів було виявлено 13 позитивних проб на кокаїн та екстазі. Повідомляється, що ці проби були зроблені в позазмагальний період, що і стало причиною приховування подібних фактів.

Футбольна асоціація Англії приховала інформацію про виявленні 13 позитивних проб на наркотики у гравців, повідомляє SportArena з посиланням на Daily Mail.

Протягом чотирьох сезонів організацією в результаті проведення допінг-тестів було виявлено 13 позитивних проб на кокаїн та екстазі.

Повідомляється, що ці проби були зроблені в позазмагальний період, що і стало причиною приховування подібних фактів. Крім нападника "Сток Сіті" Саїда Берахіно, який був відсторонений на два місяці за вживання наркотиків, в подібному були замішані й інші гравці.

Серед них — екс-воротар "Вулверхемптона" Аарон МакКері (нині виступає за "Росс Каунті"), а також півзахисник "Шеффілд Юнайтед" Жозе Бакстер, у якого позитивну пробу виявили двічі. Імена решти футболістів залишаються невідомими.

Найбільше позитивних проб було виявлено у сезоні-2014/15 — шість, по три в сезоні-2013/14 і 2015/16 і одну в сезоні-2012/13. У минулому сезоні антидопінгове агентство взяло 2442 проби на заборонені препарати. Очікується, що ця кількість збільшиться до 3000, а до сезону-2018/19 планується збирати близько 5000 допінг-проб.

Як повідомлялося, раніше Міжнародна федерація футбольних асоціацій (FIFA) почала розслідування стосовно 11 російських футболістів, які вживали допінг.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus