Гарбуз: якщо ми відійдемо хоч на кілометр, ми втратимо Станицю Луганську

27.09.2016 11:00

Гарбуз: якщо ми відійдемо хоч на кілометр, ми втратимо Станицю Луганську

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз вважає, що якщо відвести сили АТО від станиці Луганській, її можна втратити. Про це він сказав в коментарі Радіо Свобода. "Я не вірю, що буде з їх боку буде дотриманий режим тиші, тому що кожен день йдуть обстріли", - говорить Гарбуз.

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз вважає, що якщо відвести сили АТО від станиці Луганській, її можна втратити. Про це він сказав в коментарі Радіо Свобода.

"Я поки не розумію, як це зробити практично. Тому що відвести на кілометр ... У нас Станиця Луганська, якщо ми йдемо на кілометр, ми просто втратимо Станицю Луганську. Я не хотів би втрачати ані сантиметра української землі", - заявив він.

"Я не вірю, що буде з їх боку буде дотриманий режим тиші, тому що кожен день йдуть обстріли", - говорить Гарбуз.

На думку керівника Луганщини, на мінських переговорах потрібно домовлятися ні про відведення техніки на кілометр, а про повернення територій під українську юрисдикцію.

Загалом бойовики дотримуються "режиму припинення вогню", який було проголошено з 1 вересня, за винятком поодиноких збройних провокацій, зазначають в обласній ВЦА.

Уночі проти 6 вересня бойовики обстріляли населені пункти Станиця Луганська і Новоолександрівка Попаснянського району Луганської області.

21 вересня в Мінську підписано "рамкове рішення" Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі про розведення сил і засобів на лінії розмежування. Документ передбачає деескалацію в районі лінії зіткнення і фактично створює умови, за яких стрілецьку зброю не можна використовувати для обстрілів. Водночас рамкове рішення передбачає повне виконання попередніх домовленостей Тристоронньої контактної групи щодо відведення з лінії зіткнення гармат калібром менше 100 мм.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus