Генерал РФ покарав бойовиків "Шамана" за моральне розкладання, змусивши дві доби "їсти землю"

02.03.2016 12:00

Генерал РФ покарав бойовиків "Шамана" за моральне розкладання, змусивши дві доби "їсти землю"

Комісії провели інспектування передових позицій бойовиків у районі Широкино - Комінтернове. Під час інспекції був викликаний з "відпустки" командир 2-го батальйону 9-го полку з позивним "Шаман", для дачі пояснень за фактами "мародерства і морального розкладання особового складу" зазначеного батальйону.

Російський генерал проінспектував передову бойовиків "ДНР". Про це написав у Facebook керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"В останніх числах лютого 9-й полк "1-го армійського корпусу ДНР" (місце тимчасової дислокації полку – Новоазовський район) був проінспектований "відомчими комісіями", які очолювали командувач "1-го АК" генерал-майор ЗС РФ Валерій Асапов і представник керівництва "головної військової прокуратури ДНР" Магір Ахметов.

Як повідомляється, комісіями проведено інспектування передових позицій бойовиків у районі Широкино - Комінтернове. Під час інспекції був викликаний з "відпустки" командир 2-го батальйону 9-го полку з позивним "Шаман", для дачі пояснень за фактами "мародерства і морального розкладання особового складу" зазначеного батальйону.

За інформацією "ІС", після візиту комісій бойовики активізували роботи з інженерного обладнання передових позицій. У н. п. Саханка і Комінтернове бойовики обладнали посилені КСП (командно-спостережні пункти), при цьому інженерні роботи велися дві доби поспіль, включаючи нічний час - з використанням будматеріалів, отриманих при розбиранні приватних будинків у цьому районі.

Наразі всі будівельні, ремонтні роботи та інженерне обладнання позицій бойовиків у Новоазовському районі виконуються за рахунок мародерства, розбирання сільськогосподарських споруд і будівель різного призначення. Повністю розграбовано школу в н.п. Комінтернове.

Раніше повідомлялося, що бойовики з допомогою Москви планують створити "морський флот".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus