Генпрокуратура викликала на допит Семенченка як свідка у справі про створення "ДНР"

03.03.2016 20:00

Генпрокуратура викликала на допит Семенченка як свідка у справі про створення "ДНР"

"Встановлено, що Семенченко Сергій Ігоревич брав активну участь у проведенні антитерористичної операції на сході України проти учасників "ДНР", а тому може надати свідчення, які мають значення для кримінального провадження", - йдеться у повідомленні.

Генеральна прокуратура України викликала на допит народного депутата з фракції "Самопоміч", засновника й першого командира добровольчого Батальйону спеціального призначення "Донбас" Національної гвардії Семена Семенченка як свідка в кримінальному провадженні за фактом створення і діяльності терористичної організації "ДНР".

Як повідомило у четвер, 3 березня 2016 року, Управління зв'язків з громадськістю і ЗМІ Генеральної прокуратури України, допит призначено на 9 березня 2016 року на 10:00.

"Встановлено, що Семенченко Семен Ігоревич брав активну участь у проведенні антитерористичної операції на сході України проти учасників "ДНР", а тому може надати свідчення, які мають значення для кримінального провадження", - йдеться у повідомленні.

Семенченко, згідно з вимогами статей 133, 135 Кримінального процесуального кодексу України, викликається до прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням і підтримки державного обвинувачення управління нагляду за дотриманням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю департаменту нагляду в кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України Зузака С. на 10:00 9 березня 2016 за адресою: місто Київ, вулиця Різницька, 13/15, кабінет № 917, для допиту як свідка в кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 4 статті 28, частиною 1 статті 109, частиною 4 статті 28, частиною 2 статті 110, частиною 1 статті 258-3 КК України.

"Шокін - розумничка! Учора "Самопоміч" подала мої документи в якості кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу. А сьогодні прес-служба Генпрокуратури повідомила, що запрошує мене, як свідка, по "справі про створення ДНР", - прокоментував ситуацію Семенченко.

За його словами, власне повістку він особисто ще не отримав, але готовий надати допомогу слідству.

"Звичайно ж, я готовий вам допомогти, громадяни діамантові прокурори!" - Підкреслив він.

2 березня Семенченко офіційно став кандидатом в мери Кривого Рогу.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus