Геращенко і Лінкявичюс поїдуть на Донбас

09.02.2017 22:00

Геращенко і Лінкявичюс поїдуть на Донбас

"Зустрілася з міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявичюсом. Подякувала за тверду позицію Литви в питанні відновлення територіальної цілісності і суверенітету України", - заявила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

Перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко і міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявичюс у п'ятницю, 10 лютого, здійснять поїздку на Донбас.

Про це у четвер 9 лютого поінформувала Геращенко на сторінці у Facebook.

"Зустрілася з міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявичюсом. Подякувала за тверду позицію Литви в питанні відновлення територіальної цілісності і суверенітету України. (...) А вже завтра ми разом з міністром відвідаємо Донбас, щоб на власні очі побачити ситуацію з безпекою і гуманітарну", - написала вона.

Нагадаємо, що у березні торік міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс в ході візиту до України вже побував в зоні проведення Антитерористичної операції. Зокрема, в селищі Широкине поблизу Маріуполя (Донецька область), де розташовані позиції українських військових.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus