Геращенко: Путін відмовляється від "нормандського формату", бо не хоче йти з Донбасу

17.10.2016 15:00

Геращенко: Путін відмовляється від "нормандського формату", бо не хоче йти з Донбасу

Президент РФ Володимир Путін не хоче зустрічатися в "нормандському форматі", оскільки не має наміру відводити війська з Донбасу. Таку думку висловила перший заступник глави Верховної Ради, представниця України в Тристоронньої контактній групі Ірина Геращенко.

Президент РФ Володимир Путін не хоче зустрічатися в "нормандському форматі", оскільки не має наміру відводити війська з Донбасу.

Як повідомляє УНІАН, таку думку висловила перший заступник глави Верховної Ради, представниця України в Тристоронньої контактній групі Ірина Геращенко.

"Що стосується дій Кремля, то очевидно, що Путін не налаштований на вихід з Донбасу, на компроміс. Ми бачимо, що він ховається від "нормандського формату", тому що він не готовий давати відповіді на дуже конкретні запитання", - сказала вона.

"Він не готовий відповідати ні за свої злочини в Сирії, ні за свої злочини в Україні. У цьому контексті світ повинен діяти адекватно, називати речі своїми іменами, посилювати санкції, а не вести дискусії про те, як утихомирити пряником людину, яка порушує сьогодні всі міжнародні норми і причетна до вбивств тисяч українців і сирійців", - підкреслила перший віце-спікер.

Раніше повідомлялося, що зустріч у "нормандському форматі" на найвищому рівні могла пройти в Берліні 19 жовтня.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін заявив, що зустріч у "нормандському форматі" буде доцільна, якщо помічники лідерів, які зустрічалися в суботу-неділю в Мінську, просунуть діалог так далеко, щоб була можливість закріпити домовленості. Якщо ж цього досягнуто не буде, то і зустріч лідерів, на думку президента РФ, проводити передчасно. При цьому російський "Інтерфакс" повідомив, що учасники мінської зустрічі з Україною на рівні помічників президентів країн "нормандської четвірки" не досягли компромісу щодо ключових питань.

Зазначимо, джерело в українських дипломатичних колах заявляло, що Україна не давала згоди на участь у саміті "нормандської четвірки", "поки не буде узгоджена "дорожня карта", яка передбачатиме виконання умов безпеки "Мінська" Росією".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus