Геращенко заявив, що справа Кернеса затягується

17.10.2016 09:00

Геращенко заявив, що справа Кернеса затягується

Кримінальна справа щодо міського голови Харкова Геннадія Кернеса затягується, заявив народний депутат Антон Геращенко. Одночасно, відповідаючи на питання, чи правда, що зазначена справа просто "розсипається", Геращенко відповів наступне: "Ні, абсолютно неправда".

Кримінальна справа щодо міського голови Харкова Геннадія Кернеса затягується.

Про це народний депутат Антон Геращенко сказав в ефірі "112 Україна".

Одночасно, відповідаючи на питання, чи правда, що зазначена справа просто "розсипається", Геращенко відповів наступне: "Ні, абсолютно неправда".

"Кернес використовує наявне у кожного громадянина право, але не у всіх є можливість мати 9 адвокатів... Мій допит в суді тривав понад 6 годин, запрошено понад 110 свідків. Поки допитана половина.

Там суддя може піти у відпустку, там Кернес кілька місяців попросився на операцію, йому дійсно чергову робили. Йде затягування справи", - пояснив народний депутат.

Нагадаємо також, що Кернеса і двох його охоронців (Віталія Бліннікова і Євгена Смицького) підозрюють у викраденні та побитті учасників Євромайдану 25 січня 2014 року.

2 березня 2015 року Кернесу було повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2,3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2,3 ст.27, ч.2 ст.127 (катування), ч. 2,3 ст.27, ч.1 ст.129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

Вищий спеціалізований суд України ухвалив рішення перенести розгляд кримінального провадження стосовно Кернеса з Дзержинського районного суду Харкова до Київського райсуду Полтави.

28 квітня 2014 р. невідомий скоїв замах на життя Кернеса, поранивши його з вогнепальної зброї в спину під час пробіжки. Тепер він пересувається на інвалідному візку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus