Глава МЗС Британії пообіцяв не затягувати з Brexit

25.09.2016 20:00

Глава МЗС Британії пообіцяв не затягувати з Brexit

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив, що його країна не буде затягувати початок процесу виходу з Європейського Союзу, припускаючи, що уряд офіційно розпочне процедуру виходу з ЄС до травня наступного року. "Те, що ми хочемо зробити, неможливо зробити до Різдва, але, очевидно, ми не можемо дозволити затягувати прогрес", – сказав Джонсон.

Міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон заявив, що його країна не буде затягувати початок процесу виходу з Європейського Союзу, припускаючи, що уряд офіційно розпочне процедуру виходу з ЄС до травня наступного року. Про це повідомляє Bloomberg.

"Те, що ми хочемо зробити, неможливо зробити до Різдва, але, очевидно, ми не можемо дозволити затягувати прогрес", – сказав Джонсон.

Видання відзначає, що Джонсон не дав прямої відповіді щодо точного терміну початку процедури "розлучення з ЄС", проте натякнув, що це має відбутися до травня.

Він також нагадав про наступні вибори до Європейського парламенту, які мають відбутися в травні або червні 2019 року.

"Люди будуть задаватися питанням, чи ми хочемо відправити нових парламентаріїв з Великої Британії до парламенту ЄС, з якого ми хочемо вийти. Так давайте зробимо це", – резюмував Джонсон.

Раніше повідомлялося, що Джонсон обіцяє розпочати переговори про вихід з ЄС на початку 2017 року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus