Глобальний рейтинг конкурентоспроможності: Намібія випередила Україну

28.09.2016 12:00

Глобальний рейтинг конкурентоспроможності: Намібія випередила Україну

Серед найбільших проблем для бізнесу в Україні корупція, інфляція, політична нестабільність, неефективна державна бюрократія, брак доступу до фінансування, нестабільність влади, рівень податків. Про це йдеться на сайті World Economic Forum, повідомляє "Новое время". Якщо минулого року Україна займала 79 місце, то цього – аж 85. Нашими "сусідами" є Греція - 86-е місце, на 84-му місці йде Намібія.

Серед найбільших проблем для бізнесу в Україні корупція, інфляція, політична нестабільність, неефективна державна бюрократія, брак доступу до фінансування, нестабільність влади, рівень податків. Про це йдеться на сайті World Economic Forum, повідомляє "Новое время".

Якщо минулого року Україна займала 79 місце, то цього – аж 85. Нашими "сусідами" є Греція - 86-е місце, на 84-му місці йде Намібія. Серед лідерів рейтингу Швейцарія, Сінгапур, США, Нідерланди, Німеччина.

Росія зайняла в рейтингу 43-е місце, піднявшись на два рядки за рік. Індекс глобальної конкурентоспроможності складається щорічно з 1979 року на основі відкритої інформації, а також з урахуванням думок декількох тисяч експертів з більш ніж 100 країн світу. Він включає 12 показників.

У рейтингу World Economic Forum представлені 138 країн.

Довідка

Індекс конкурентоспроможності ВЕФ є однією з головних публікацій Всесвітнього економічного форуму, яка має не лише інформаційну, а й допоміжну функцію для держав, що переживають економічні та політичні трансформації.

У 2013 році Україна посіла 84-те місце в Індексі конкурентоспроможності з 148 країн, опустившись за рік на 11 позицій через бюрократизм і відсутність прозорості інституційної структури країни. У 2014 році Україна поліпшила свої позиції до 76-го місця серед 144 учасників рейтингу.

У 2015 році Україна посіла 79-те місце проти 76-го роком раніше.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus