Голова Boeing хоче випередити Маска і першим висадити людину на Марс

05.10.2016 09:00

Голова Boeing хоче випередити Маска і першим висадити людину на Марс

Голова американської авіабудівної компанії Boeing оголосив про намір випередити компанію Ілона Маска SpaceX і першим висадити людину на Марс. Про це Денніс Муіленберг заявив у своїй промові про майбутнє освоєння космічного простору на спеціалізованому форумі "What's next?".

Голова американської авіабудівної компанії Boeing оголосив про намір випередити компанію Ілона Маска SpaceX і першим висадити людину на Марс. Про це Денніс Муіленберг заявив у своїй промові про майбутнє освоєння космічного простору на спеціалізованому форумі "What's next?" (Що далі?) в Чикаго, передає NEWSru.com.

Свій план по доставці мільйона колоністів на Марс SpaceX представила в кінці вересня. А через кілька днів у ЗМІ з'явилися повідомлення про можливу причетність конкурентів з Boeing до вибуху ракети Falcon 9.

Муіленберг, виступаючи на форумі, заявив: "Я переконаний, що перша людина, яка прибуде на Марс, зробить це на ракеті компанії Boeing".

Як зазначає Bloomberg, конкретики в розділі про освоєння Марса у Муілінберга було мало. Однак на боці Boeing колосальний досвід: свого часу саме ця компанія створила перший ступінь найпотужнішою ракети Saturn V, що доставила американських астронавтів на Місяць. Зараз Boeing спільно на NASA розробляє надважку ракету Space Launch System, перший запуск якої планується на 2017-2018 рік.

Глава Boeing також багато говорив про освоєння космічного простору поблизу Землі. Він підкреслив, що космічний туризм "може перетворитися в протягом наступних кількох десятиліть в життєздатний комерційний ринок". Він припустив, що крім МКС на навколоземній орбіті з'являться десятки готелів і лабораторій, що займаються виробництвом і дослідженнями в умовах мікрогравітації.

Boeing, за його словами, має намір побудувати космічний апарат, відповідний новій епосі космічного туризму. Однак вигоду з прогресу космічних досліджень зможуть витягти і традиційні земні туристи: Муілінберг прогнозував, що між континентами літатимуть гіперзвукові лайнери, політ яких займе близько двох годин.

Засновник американської компанії SpaceX Ілон Маск представив свій план пілотованого подорожі до Марса і створення колонії там на конференції в кінці вересня.

SpaceX опублікувала відеоролик про свою проектованої міжпланетної транспортній системі (Interplanetary Transport System, ITS), в якому був змодельований пілотований політ на Марс. SpaceX планує доставляти корабель на земну орбіту за допомогою ракети-носія, яка потім буде повертатися на Землю для нового старту. На орбіті корабель проведе дозаправку, після чого відправиться на Червону планету.

Маск наголосив на необхідності розвитку "міжпланетної цивілізації". "Ми можемо жити на Землі і нікуди не рухатися, а можемо стати міжпланетної цивілізацією. Головна мета - створити на Марсі поселення, місто. Саме тоді ми зможемо стати міжпланетним видом".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus