Голова Чернігівської облради розповів, як влаштував ДТП: давно сам не кермував, але вирішив з'їздити по гриби

06.10.2016 11:00

Голова Чернігівської облради розповів, як влаштував ДТП: давно сам не кермував, але вирішив з'їздити по гриби

Вдовенко заявив, що хоча водить автомобіль з 1989 року, останнім часом їздить з водієм, тому втратив необхідні навички водіння і припустився помилки. "За браком практики допустив неохайність. Приніс вибачення людям, техніка яких постраждала. Готовий нести адмінпокарання", - сказав голова облради.

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, який став винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, прокоментував цей інцидент. Він також показав довідку з наркологічного диспансеру, яка засвідчує, що за кермом він був тверезий, повідомляє Укрінформ.

Вдовенко заявив, що хоча водить автомобіль з 1989 року, останнім часом їздить з водієм, тому втратив необхідні навички водіння і припустився помилки.

"За браком практики допустив неохайність. Приніс вибачення людям, техніка яких постраждала. Готовий нести адмінпокарання", - сказав голова облради.

Він також зазначив, що на місці ДТП ніхто йому не запропонував пройти тест на стан алкогольного сп'яніння. Вдовенко стверджує, що нічого не пив, і навіть сам би наполягав на освідченні.

Голова облради також заявив, що з минулої п'ятниці перебуває у відпустці, а 4 жовтня вирішив з'їздити по гриби і тому був у камуфляжній формі.

Нагадаємо, 4 жовтня повідомлялося, що голова Чернігівської облради влаштував ДТП за участю трьох автомобілів. ЗМІ повідомляли, що винуватець аварії відмовився від проходження тесту на алкоголь на місці, здавши аналіз у медичному закладі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus